| Next Post »

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej poświęconej kolejnej edycji Biegu Papiernika.
To już czwarty raz, kiedy ta impreza zagości na naszych kwidzyńskich ulicach i kolejny raz z udziałem Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Jednak w tym roku proponujemy coś dodatkowego, niż tylko kilka gigabajtów zdjęć.

Dzięki nam będą mogli Państwo zobaczyć niemalże na żywo to, co będzie się działo na Stadionie Miejskim w Kwidzynie w dniu 18-ego maja 2013 roku.
Nasze koleżanki i koledzy pojawią się na trasie biegu, aby przekazywać prawie z dokładnością szwajcarskiego zegarka wszystkie wydarzenia tego dnia. Nie umknie obiektywom ich aparatów żadna kropla potu, żaden upadek (chociaż wolelibyśmy aby tych nie było wcale), żadna chwila radości i szczęścia.
Wszystkie zdjęcia zrobione w trakcie trwania biegu będą na bieżąco wrzucane na niniejszą stronę w możliwie jak najkrótszym czasie.

Poza tym przygotowujemy również ciekawą i niebanalną propozycję dla każdego uczestnika biegu. Zostanie uruchomione plenerowe studio fotograficzne, w którym każdy uczestnik będzie miał możliwość sfotografowania się z medalem. Zgodnie z hasłem „Dotarłeś do mety, biegnij po zdjęcie” zapraszamy wszystkich chętnych biegaczy do zrobienia i odebrania fotografii, która będzie doskonałą pamiątką z tegorocznej edycji biegu (druk zdjęcia na miejscu). Studio będzie zlokalizowane na Stadionie Miejskim.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony w trakcie trwania biegu oraz po imprezie.

Categories: News

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.